Loading color scheme

Pályázati Elszámoló (Monitoring Projektmenedzser)

A pályázati anyagoknak tartalmaznia kell a következőket:

Magyar nyelvű fényképes önéletrajz,
Magyar nyelvű motivációs levél és

    • Nyertes pályázatok esetén az ügyfél képviselete a támogatást nyújtó szervezetnél,
    • Pályázati elszámolások komplett menedzselése,
    • Pályázati megfelelőség biztosítása az ügyfélnél,
    • Helyszíni ellenőrzéseken való részvétel,
    • A beruházás állapotának, a pénzügyek és a könyvelés ellenőrzése,
    • Jelentések készítése,
    • Dokumentációk összeállítása.
      • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi-számviteli végzettség,
      • Pályázati elszámoltatásokban szerzett minimum 2 éves tapasztalat,
      • Releváns szakmai tapasztalat,
      • Nagyfokú teherbírás,
      • Önálló munkavégzés képessége,
      • EMIR rendszer ismerete,
      • B típusú jogosítvány.

    • Pályázatírási tapasztalat,
    • Mérlegképes könyvelői végzettség,
    • Angol/Német nyelvismeret.
    • Szakmai fejlődési lehetőség,
    • Dinamikus csapat,
    • Kulturált munkakörnyezet,
    • Versenyképes jövedelem,
    • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Pályázatíró (vidékfejlesztés, mezőgazdaság és élelmiszeripar)

Referencialista.

    • A potenciális ügyfelek igényeinek egyeztetése és
    • Projektek generálásában és előkészítésében való részvétel,
    • Tanácsadás a legmegfelelőbb konstrukció kiválasztása kapcsán, ill.
    • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel,
    • Együttműködés a finanszírozási területtel,
    • A pályázatírás és szerződéskötés előkészítése,
    • A teljes pályázati dokumentáció összeállítása,
    • Nyertes pályázatok esetén az ügyfél képviselete a támogatást nyújtó szervezetnél és
    • Jelentések készítése és
    • Dokumentációk összeállítása, ill.
    • A beruházás állapotának, a pénzügyek és a könyvelés ellenőrzése.
      • Releváns, minimálisan 2 éves tapasztalat szakmai tapasztalat (AVOP, EMVA és VP),
      • Az EMIR rendszer ismerete,

      • Saját ügyfélkör,
      • Tárgyalóképes angol, ill. német nyelvismeret.

    • Versenyképes jövedelem és

Pályázatíró Gyakornok

A pályázati anyagnak tartalmaznia kell a következőket:

  • Magyar nyelvű fényképes önéletrajz és
  • Magyar nyelvű motivációs levél.

A jelen pályázati kiírás, megfelel a felsőoktatási törvény előírásainak és a kötelező szakmai gyakorlatként való egyetemi elfogadtatás feltételeinek.

      • Közreműködés a pályázatírók és a projektmenedzserek munkájában,
      • Ügyfél dokumentációk rendszerezése és kezelése,
      • Ügyfél- és irodai adminisztráció, projektkövetés,
      • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és
      • Az ügyfelek megfelelő tájékoztatása.

  • Főiskolai, ill. egyetemi hallgatói jogviszony (nappali vagy levelező tagozaton)
  • Magas színvonalú képzést nyújtó gazdasági felsőoktatási intézményben,
  • Alapos számviteli ismeretek,
  • Ügyfélközpontú, eredményorientált szemlélet,
  • Hosszú távú együttműködés legalább átlagosan heti 20 óra munkaidőben,
  • Megbízhatóság,
  • Precizitás és határozottság és
  • Jó kommunikációs készség.
    • Angol és/vagy német aktív nyelvtudás,
    • B kategóriás aktív jogosítvány,
    • A pályázati rendszer ismerete és
    • Pályázó tájékoztató felület kezelésében való jártasság.
    • Munkatapasztalat,
    • Magas szintű szakmai környezet,
    • Közösen kialakított időbeosztás és
    • Bérezés megállapodás szerint.
    • MS Office felhasználói szintű ismerete,
    • Rugalmasság és terhelhetőség,
    • Proaktív együttműködés,
    • Folyamatos tanulókészség és
    • Önálló munkavégzés.